Legendarny bieg z przeszkodami

Stań się legendą. Weź udział w biegu Vikingów i zmierz się ze swoimi słabościami.

Nadchodzące biegi:

Vikings Run IV: Wrota Asgardu

15 maja 2021, Smardzewice

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, LEGEND

Dołącz do wydarzenia

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Vikings Run V: Ragnarok

14 sierpnia 2021, ???

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, LEGEND

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Vikings Run VI: Bitwa o Valhallę

2 października 2021, Smardzewice

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, LEGEND

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Bieg OCR

Vikings Run to bieg typu OCR (obstacle course race), którego nie możesz ominąć. Kilka wariantów tras, ponad 40 wymagających przeszkód, bogaty pakiet na start, a do tego wyjątkowy klimat. To tylko kilka powodów, dlaczego warto startować właśnie w naszym biegu.

Biegi OCR

Biegi przeszkodowe typu OCR, które organizujemy to przede wszystkim niezwykła dawka zabawy oraz rywalizacji. Sam przebieg tras, jak i poziom trudności poszczególnych przeszkód są dobierane tak, aby każdy zawodnik znalazł coś dla siebie. Do startu w naszym biegu OCR zapraszamy zarówno amatorów (dla których przygotowaliśmy falę OPEN), jak i profesjonalistów (dla których została stworzona fala OPEN).

Za różnorodność i atrakcyjność biegu odpowiadają także nasze przeszkody. Mamy zarówno te, które uwielbiają wszyscy fani biegów OCR, czyli klasyczne techniczne wyzwania (multirig, lowrig itp.). Dysponujemy również wieloma ścianami, przeszkodami siłowymi, jak i takimi, które wymagają wytrzymałości i kondycji.

Kropką na „i” są z kolei nasze tematyczne vikingowe przeszkody. Wyzwania, z którymi można się zmierzyć tylko u nas. W tym obszarze na szczególne zainteresowanie zasługują chociażby: Młoty Thora, rzuty toporem, most Bifrost oraz tarcze vikingów.

OCR run, czyli biegi OCR w Polsce

Nasz bieg OCR to prawdopodobnie jedyne takie, legendarne wydarzenie, organizowane w centralnej części Polski. Poza wyjątkowym klimatem, które nie spotkasz nigdzie indziej – czekają na Ciebie również inne atrakcje. Kluczowymi z nich są przede wszystkim unikalne trasy. Poza klasycznymi biegami OCR, oferujemy również trasy, w których poza bieganiem należy również pływać (do wyboru: wpław lub kajakiem).