Legendarny bieg z przeszkodami

Stań się legendą. Weź udział w biegu Vikingów i zmierz się ze swoimi słabościami.

Ostatnie biegi:

Vikings Run IV: Wrota Asgardu

15 maja 2021, Smardzewice

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Vikings Run V: Ragnarok

21 sierpnia 2021, Płock

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, SWIM, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Bieg OCR

Vikings Run to bieg typu OCR (obstacle course race), którego nie możesz ominąć. Kilka wariantów tras, ponad 40 wymagających przeszkód, bogaty pakiet na start, a do tego wyjątkowy klimat. To tylko kilka powodów, dlaczego warto startować właśnie w naszym biegu.

Biegi OCR

Biegi przeszkodowe typu OCR, które organizujemy to przede wszystkim niezwykła dawka zabawy oraz rywalizacji. Sam przebieg tras, jak i poziom trudności poszczególnych przeszkód są dobierane tak, aby każdy zawodnik znalazł coś dla siebie. Do startu w naszym biegu OCR zapraszamy zarówno amatorów (dla których przygotowaliśmy falę OPEN), jak i profesjonalistów (dla których została stworzona fala OPEN).

Za różnorodność i atrakcyjność biegu odpowiadają także nasze przeszkody. Mamy zarówno te, które uwielbiają wszyscy fani biegów OCR, czyli klasyczne techniczne wyzwania (multirig, lowrig itp.). Dysponujemy również wieloma ścianami, przeszkodami siłowymi, jak i takimi, które wymagają wytrzymałości i kondycji.

Kropką na „i” są z kolei nasze tematyczne vikingowe przeszkody. Wyzwania, z którymi można się zmierzyć tylko u nas. W tym obszarze na szczególne zainteresowanie zasługują chociażby: Młoty Thora, rzuty toporem, most Bifrost oraz tarcze vikingów.

OCR run, czyli biegi OCR w Polsce

Nasz bieg OCR to prawdopodobnie jedyne takie, legendarne wydarzenie, organizowane w centralnej części Polski. Poza wyjątkowym klimatem, które nie spotkasz nigdzie indziej – czekają na Ciebie również inne atrakcje. Kluczowymi z nich są przede wszystkim unikalne trasy. Poza klasycznymi biegami OCR, oferujemy również trasy, w których poza bieganiem należy również pływać (do wyboru: wpław lub kajakiem).