Legendarny bieg z przeszkodami

Stań się legendą. Weź udział w biegu Vikingów i zmierz się ze swoimi słabościami.

Ostatnie biegi:

Vikings Run IV: Wrota Asgardu

15 maja 2021, Smardzewice

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Vikings Run V: Ragnarok

21 sierpnia 2021, Płock

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, SWIM, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Bieg przez przeszkody

Bieg przez przeszkody, to właśnie ta dyscyplina rok rocznie zjednuje sobie coraz większe grono fanów. Osób pragnących połączyć sport z najlepszego rodzaju rozrywką. Chcących sprawdzić swoje możliwości, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić.

Biegiem przez przeszkody nazywamy zawody polegające na pokonaniu określonego odcinka trasy, na której zostały rozstawione określone przeszkody. Mogą być to zarówno konstrukcje drewniane, obiekty stalowe, jak i naturalne uwarunkowania terenu (takie jak: drzewa, błoto, woda, wzniesienia, górki, doły itp.).

Biegi przez przeszkody – zasady udziału

Udział w zabawie może wziąć praktycznie każdy. Amatorzy startujący w tzw. falach OPEN, profesjonaliści, dla których zarezerwowane są tzw. falę ELITE.

Biegi z przeszkodami nie mają także ograniczeń, jeśli chodzi o wiek zawodników. Dzieci mogą korzystać z dedykowanych dla nich tras, natomiast na zawodach dla dorosłych można spotkać zarówno młodych, ludzi w średnim wieku, jak i seniorów.

Bieg z przeszkodami w trudnym terenie

Co łączy każde z tego typu wydarzeń to fakt, iż bieg z przeszkodami odbywa się zazwyczaj w trudnym terenie. Tzn. takim, w którym trasy prowadzą przez lasy, ścieżki, błota, wzniesienia, górki, a czasami także wodę (w postaci, jezior, rzek bądź innych zbiorników).

Na naszym biegu przez przeszkody wcale nie jest inaczej! Vikings Run to połączenie wymagających i różnorodnych tras oraz ciekawych i czasami trudnych przeszkód. Zapisz się już dziś i sprawdź, jak Ci pójdzie!