Legendarny bieg z przeszkodami

Stań się legendą. Weź udział w biegu Vikingów i zmierz się ze swoimi słabościami.

Ostatnie biegi:

Vikings Run IV: Wrota Asgardu

15 maja 2021, Smardzewice

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Vikings Run V: Ragnarok

21 sierpnia 2021, Płock

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, SWIM, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Biegi przeszkodowe

Biegi przeszkodowe są dyscypliną, która z roku na rok zyskuje na popularności. Na udział w tego rodzaju wyzwaniach decydują się różne grupy. Od osób na co dzień aktywnych sportowo, profesjonalnych zawodników, na totalnych amatorach poszukujących rozrywki i zabawy kończąc.

Biegi przeszkodowe przyciągają także najmłodszych fanów adrenaliny. Na terenie Polski odbywa się bowiem coraz więcej biegów dla dzieci. Mając to wszystko na względzie, śmiało można stwierdzić, że bieg przeszkodowy to zajęcie dla każdego. Dla najmłodszych – szukających alternatywy od bardziej tradycyjnych zajęć sportowych (takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka itp.). Dla nastolatków, poszukujących nowych wyzwań. Dla dorosłych, którzy chcą znaleźć nowe hobby lub sposób na spędzenia wolnego czasu. Dla seniorów, pozostających ciągłe aktywnymi fizycznie.

Bieg przeszkodowy

Vikings Run, czyli legendarny bieg przeszkodowy również jest dla każdego. Dzięki organizacji fali OPEN oraz ELITE, z przyjemnością gościmy u siebie amatorów, jak i profesjonalnych zawodników.

Duża liczba, bardzo zróżnicowanych przeszkód sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy bowiem zarówno wyzwania czysto techniczne (w postaci multi- i lowrigów), siłowe (takie jak przenoszenie ciężarów w postaci młotów, worków, drewna itp.), jak i klasyczne (ściany, błoto, druty kolczaste i naprawdę wiele innych).

Nie zapominamy także o pociechach. Nasz bieg przeszkodowy to również atrakcja dla najmłodszych, czyli trasa RUN KIDS. Już teraz sprawdź się na jednej z naszych tras. Wybierz dystans, falę i stać się LEGENDĄ!