Legendarny bieg z przeszkodami

Stań się legendą. Weź udział w biegu Vikingów i zmierz się ze swoimi słabościami.

Ostatnie biegi:

Vikings Run IV: Wrota Asgardu

15 maja 2021, Smardzewice

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Vikings Run V: Ragnarok

21 sierpnia 2021, Płock

Trasy: MINI, RUN, KAYAK, SWIM, LEGEND, KIDS PRO, FAMILY

Dołącz do wydarzenia

Biegi z przeszkodami kalendarz

Jeżeli właśnie planujesz swój kalendarz biegów OCR, w których masz zamiar wystąpić – nie może w nim zabraknąć także Vikings Run. Wybierz jedną z dostępnych tras. Możesz zdecydować się na klasyczny bieg z przeszkodami. Jednak z powodzeniem Twój kalendarz może uzupełnić bieg przeszkodowy wzbogacony o pływanie bądź kajaki.

Biegi OCR kalendarz

Potrzebujesz innych powodów, dla których to właśnie VIkings Run powinien znaleźć się w Twoim kalendarzu na ten lub przyszły rok? Oto i one! Bogaty pakiet startowy (świetna koszulka, unikalny medal), a przede wszystkim niezwykły, vikingowy klimat, który znajdziesz tylko u nas!

Kalendarz biegów OCR

Już teraz zapisz w swoim kalendarzu datę naszego biegu z przeszkodami. Przejdź do zapisów, opłat swój start i zapewnij sobie emocje, jakich jeszcze nie było Ci dane przeżyć! Nasz bieg z przeszkodami to prawdziwie legendarna impreza. Ponad 40 przeszkód, pośród których znajdziesz zarówno te wymagające włożenia siły, posiadania odpowiedniej techniki, jak i po prostu te, w których sprawdzi się dobra kondycja.