Partnerzy Vikings Run

Poznaj firmy, które nam zaufały i razem z nami tworzą jedyny taki bieg w Polsce. Sprawdź przedsiębiorstwa aktywnie wspierające naszą inicjatywę i stojące za sukcesem Vikings Run.

Oto Partnerzy wspierający Vikings Run:

Avargo

Avargo jest czołową polską firmą specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań – z zakresu bezpieczeństwa maszyn, integracji automatyki, oprogramowania produkcyjnego oraz maszyn.

Dzięki uprzejmości firmy Avargo na trasach Vikings Run zagoszczą nowoczesne, solidne, ale przede wszystkim piekielnie trudne przeszkody!

Strona partnera: www.avargo.pl

Sicher Bautechnik

Sicher Bautechnik to polska firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnej chemii budowlanej – klejów do glazury, klejów do ociepleń, wylewek itp. W tym roku obchodzi swoje 10-lecie działalności na rynku, mając na swoim koncie ponad 600 punktów partnerów handlowych w Polsce, których obsługą zajmuje się 16 przedstawicieli handlowych. Wybierając produkty ich produkty wiesz, że wszystko będzie na Sicher :)!

Strona partnera: www.sicher-bautechnik.com

Klub Sportowy Amber

Klub Sportowy Amber skupia swoją działalność wokół promowania sportów wodnych, a zwłaszcza kajakarstwa. Doświadczona kadra trenerska, świetnej jakości sprzęt oraz pasja sprawiają, że jest jednym z najlepszych klubów sportowych w województwie łódzkim, jak i całej Polsce.

To właśnie dzięki klubowi Amber i udostępnieniu należących do niego kajaków, powstała nasza trasa RUN + KAYAK. 

Strona partnera: www.amberklub.pl

Bezalin

Lider na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych. W zakresie marki Bezalin Sport, produkujemy liny żeglarskie, liny odbojnicowe i inne wyroby powroźnicze z surowców naturalnych oraz sztucznych. W zakresie pozostałych marek, oferujemy węże pożarnicze, siatkę do belownic oraz sznurek rolniczy.

Strona partnera: www.bezalin.com.pl

Fizjo Corps

Firma Fizjo Corps swoje usługi kieruje do wszystkich potrzebujących rehabilitacji oraz regeneracji. Posiada szeroką gamę terapii, dzięki czemu zapewnia najlepsze rozwiązania adekwatne do danej jednostki chorobowej pacjenta.

Podczas Vikings Run będzie sprawować pomoc medyczną dla uczestników biegu. Każdy w celu przygotowawczym i prewencyjnym – przed biegiem lub tuż po jego ukończeniu – w celu uzyskania szybkiej regeneracji będziesz mógł skorzystać z usług Fizjo Corps.

Strona partnera: www.fizjocorps.pl

SARE

SARE S.A. jest firmą technologiczną, która koncentruje się na nowoczesnych i dedykowanych rozwiązaniach IT. Dostarcza zaawansowane narzędzia do zautomatyzowanej komunikacji i marketingu. Obejmują one kampanie e-mailingowe, kampanie SMS, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną i relacje inwestorskie.

Największymi osiągnięciami spółki są systemy SARE i SAREhub – autorskie oprogramowania, służące do prowadzenia precyzyjnej, zautomatyzowanej komunikacji, w celu zwiększania sprzedaży Klientów. Dostępne w systemach narzędzia i funkcje umożliwiają wielokanałową komunikację i integrację z systemami typu call center, CRM, ERP, drukarniami cyfrowymi czy platformami sklepów internetowych.

Strona partnera: www.sare.pl

Partnerzy wspierający organizację biegu z przeszkodami

We współpracy z naszymi partnerami zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm oraz elastyczność. Wiemy, jak ważne w biznesie jest zaufanie, dlatego praca z nami odbywa się zawsze na jasnych i doskonale sprecyzowanych warunkach. Wierzymy, że nasz sukces to także sukces naszych partnerów (i odwrotnie), dlatego wkładamy całą energię w to, aby każda edycja Vikings Run była niezapomniana oraz satysfakcjonująca – tak samo dla biegaczy, nas, jak i naszych partnerów.