Pierwsze starcie (trasa RUN KIDS)

RUN KIDS to trasa przygotowana specjalnie z myślą o aspirujących Vikingach, którzy pomimo młodego wieku, już teraz chcą sprawdzić się w boju! Na trasie Twoja pociecha będzie musiała zmierzyć się z aż 20 wyzwaniami w formie przeszkód.

Trasa Pierwsze starcie przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 11 roku życia.

Na trasie Pierwsze starcie na Twoje dziecko czeka:

metrów pełnych wyzwań i przygód

przeszkód

%

zabawy

Co otrzymasz w cenie biletu?

Udział w biegu

a w nim 1000-metrowa trasa, 20 przeszkód i niezwykła przygoda

Medal

będący nagrodą za ukończenie biegu

Mnóstwo atrakcji

dzięki którym Twoje dziecko nie będzie nudziło się ani przez chwilę

Chcesz zmierzyć się z trasami dla dorosłych?

Bieg z przeszkodami dla dzieci, czyli trasa RUN KIDS

Vikingowie nie zapominają o swoich pociechach, czego najlepszym przykładem jest dedykowany bieg z przeszkodami dla dzieci. Na tzw. trasie RUN KIDS znajduje się wszystko to, aby zapewnić Twojemu dziecku świetną zabawę oraz możliwość sprawdzenia się.

Nasz bieg przeszkodowy dla dzieci to optymalna trasa (około jednego kilometra), uzupełniona o przeszkody dopasowane do wieku startujących dzieciaków.

Biegi z przeszkodami dla dzieci

Udział w tego rodzaju wydarzeniu to idealna propozycja dla rodzin, które chcą aktywnie spędzać swój wspólny czas. Dorośli mogą wziąć udział w biegu dla nich, natomiast w przerwie – podziwiać, jak i dzieci radzą sobie ze swoimi wyzwaniami.

Już teraz zapisz swoje dziecko na bieg z przeszkodami dla dzieci. Zadbaj o jego aktywność, a przede wszystkim – zapewnij mu całą moc niezwykłych i LEGENDARNYCH atrakcji!