Wojenny marsz

(RUN MINI)

Opis: Podstawowa trasa w wersji mini. Idealna dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z ekstremalnymi biegami. Specjalnie dobrane przeszkody na zróżnicowanej trasie. To wszystko sprawi, że już wkrótce do nas wrócisz, aby zmierzyć się z kolejnymi poziomami trudności.

Czytaj więcej >>>

Poziom: dla początkujących

Dystans: 5 km

Liczba przeszkód: 20+

Walka w polu

(RUN)

Opis: Podstawowa trasa, której musi się przeciwstawić każdy Viking. Specjalnie przygotowane przeszkody to nie wszystko, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć. Twoim przeciwnikiem będą także naturalne warunki terenu: woda, plaże, las, a nawet bagna.

Czytaj więcej >>>

Poziom: dla zaawansowanych

Dystans: 10 km

Liczba przeszkód: 40+

Bitwa statków

(RUN + KAYAK)

Opis: Najbardziej wymagająca trasa, w której uczestnicy muszą być przygotowani na dodatkowy wysiłek – trasę kajakową. Obok klasycznej trasy biegowej, każdy z uczestników musi dobrać się w parę, a następnie zmierzyć się z 2 km trasą pokonywaną za pomocą kajaka.

Czytaj więcej >>>

Poziom: dla profesjonalistów

Dystans: 12 km

Liczba przeszkód: 40+

Pojedynek w wodzie

(RUN + SWIM)*

Opis: Trasa przeznaczona dla doświadczonych uczestników, posiadających dobre umiejętności pływackie. Poza tradycyjną trasą biegową naszpikowaną przeszkodami, jest ona poprzedzona 1 km odcinkiem pływackim, na którym musi sprawdzić się każdy Viking.

Czytaj więcej >>>

Poziom: dla profesjonalistów

Dystans: 11 km

Liczba przeszkód: 40+

*Ze względu na jakość wody, finalna decyzja o tym, czy trasa RUN + SWIM w ogóle się odbędzie – poinformujemy Cię na 2 tygodnie przed biegiem. Jeżeli zostanie odwołana, wszyscy zawodnicy zostaną automatycznie przeniesieni do biegu RUN, a my zwrócimy im różnicę w cenie.

Chcesz pobiec w grupie?

Zapisz swoją drużynę i wpisz odpowiedni kod: „wataha” dla grupy 5 osobowej (otrzymasz 5% zniżki) lub „horda” dla grupy 10 osobowej (otrzymasz 10% zniżki).

Rabat zostanie naliczony za zakup każdego biletu!

Trasy biegowe z przeszkodami Vikings Run