O nas, poznaj ekipę Vikings Run

Zapaleni fani tematyki związanej z Vikingami, regularnie uprawiający sport oraz uwielbiający mierzyć się z wymagającymi przeszkodami.

Właśnie tak nietypowa mieszanka tworzy pierwszy w Polsce tematyczny i w pełni ekstremalny bieg z przeszkodami. Poznaj nas!

Wiktor Wójcik

Pomysłodawca i główny szef Vikings Run

Trener personalny z 8-letnią karierą sportowca na karku (głównie w łyżwiarstwie szybkim) oraz 5-letnim doświadczeniem w roli trenera personalnego. Dodatkowo, instruktor kulturystyki, CrossTraining i Weightlifting.

Nie musimy dodawać, że strasznie jarają go biegi z przeszkodami i już nie może się doczekać, aż Ty będziesz mógł zmierzyć się z wymyśloną przez niego trasą :).

Ada Bielak

Druga po szefie – ogarnia sprawy związane z zarządzaniem

Jeden ze współorganizatorów biegu. Dba o to, czego nie widać na pierwszy rzut oka, czyli o wszelkiego rodzaju formalności i usprawnienia Vikings Run. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie. A jeśli tylko nadarzy się okazja – ucieka w góry, gdzie realizuje i odkrywa nową zajawkę, jaką jest zdobywanie szczytów.

Mateusz Winkler

Założyciel i gość od marketingu

Zawodowo związany z marketingiem (głównie internetowym), tworzy strony www, pisze teksty, realizuje kampanie promocyjne. Prywatnie amator sportu (głównie siłownia – klatka / biceps).

To on ze współpracy z Adamem stworzył tę stronę. Ładna, co :)?

 

Adam Góralczyk

Założyciel i człowiek od informatyki

Full Stack Developer (lepiej sprawdzić na Wikipedii, co to takiego) z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo zajmuje się utrzymaniem i rozwojem systemów bankowości korporacyjnej. Poza tym angażuje się także w mniejsze projekty informatyczne. Miłośnik motoryzacji. Prywatnie również amator sportu.

Ekipa tworząca ekstremalny bieg – Vikings Run

Nasz zespół tworzą różne osobowości, wyspecjalizowane w różnych dziedzinach – sporcie, zarządzaniu, projektowaniu, jak i marketingu. Każdy z nas wnosi do Vikings Run to, co umie najlepiej. Po to, aby wkrótce bieg ten stał się nieodzownym elementem w kalendarzu każdego fana biegów z przeszkodami.